do ustalenia

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech jako pracownik przy sortowaniu towaru Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Ulm
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 26 lutego 2018 00:05

M.in. w Ulm do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Niemczech jako pracownik przy sortowaniu towarów. Mile widziane osoby ze znajomością języka, ale nie jest to warunek konieczny.

Chcesz pracować w centrum logistycznym w Niemczech gdzie pracodawca ceni Twoje zaangażowanie oraz dokładność?
Szukasz stabilnego zatrudnienia i chcesz nabyć doświadczenie?

Zapoznaj się z ofertą i prześlij swoją aplikację!

PAGUS Logistikrecruiting wspiera swych Partnerów biznesowych w branży logistycznej dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.
Aktualnie dla naszego wieloletniego klienta – dużej firmy logistycznej, mającej kilkanaście oddziałów na terenie Niemiec poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:

POMOCNIK (sortowanie towaru)
Miejsce pracy: Niemcy, kilka lokalizacji: Ulm, Stuttgart, Schweinfurt, Dortmund

Do Twoich obowiązków będzie należało:

• Wykładanie na taśmę lub odbieranie plastikowych skrzynek, kontrola czystości, a także układanie ich na palety,
• Sprawdzanie stanu technicznego pojemników,
• Praca w tempie przy maszynie, którą obsługuje od 4 do 8 osób,
• Obsługa skanera ręcznego przy kompletowaniu i przygotowaniu towarów do wysyłki według podanego klucza,
• Rozładunek i załadunek towarów,
• Dbanie o porządek na magazynie.

Opis stanowiska Ci odpowiada? Prześlij swoją aplikację, jeśli:

• Masz doświadczenie w pracy fizycznej na podobnym stanowisku,
• Jesteś mobilny i możesz wyjechać własnym samochodem do pracy,
• Znasz język niemiecki – będzie to dodatkowym atutem, ale nie jest to wymóg konieczny,
• Jesteś elastyczny/a w podejściu do obowiązków – zatrudnienie w dziale zależnie od zapotrzebowania
• Chcesz wyjechać sam/a lub ze znajomym,
• Praca sezonowa Cię nie interesuje – liczysz na długofalową współpracę u sprawdzonego pracodawcy.

W zamian za to, że stałeś się Naszym pracownikiem:

• Gwarantujemy umowę o pracę na warunkach niemieckich, którą podpisujemy jeszcze przed wyjazdem do Niemiec – masz pewność co do warunków zatrudnienia, etatu który Cię obowiązuję oraz płacy jaką otrzymasz za wykonaną pracę,
• Wynagrodzenie wypłacamy co miesiąc zawsze na czas – do 15 dnia roboczego,
• Oferujemy stawkę podstawową, a także wypłacamy dodatki za pracę w nadgodzinach, zgodnie ze standardami niemieckimi. Możesz zarobić 1000-1200 euro netto miesięcznie.
• Oferujemy pełne wsparcie telefoniczne oraz mailowe podczas pobytu za granicą z Koordynatorem naszej firmy, który oprócz tego, że wesprze Cię w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.), również pomoże w znalezieniu zakwaterowania.

Jesteś zainteresowany?
Możesz przesłać swoją aplikację na adres pomocnik@mondi-polska.pl a my skontaktujemy się z Tobą w najbliższym możliwym terminie.
Masz więcej pytań?
Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu: 503 934 105.
Szukasz czegoś innego?
Możemy zaoferować Ci inne stanowiska magazynowe bądź produkcyjne nawet jeśli nie znasz języka niemieckiego. Zatrudniamy również pary. Zachęcamy do kontaktu by poznać nasze aktualne oferty.

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, jest to niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883.
Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.

ID ogłoszenia: 5025a8fdb74679a3

ilość wszystkich wyświetleń: 893, dzisiaj: 1