0

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech – pracownik logistyki, Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart, Schweinfurt
  • Opublikowany: 11 stycznia 2018 01:05

Mile widziane osoby znające język niemiecki do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech w centrum logistycznym na terenie Stuttgartu. Zatrudnienie możliwe od zaraz dla kandydatów z uprawnieniami na wózki jezdniowe i doświadczeniem.

Chcesz pracować w centrum logistycznym jako operator wózka widłowego bocznego wysokiego składu w Niemczech?

Zapoznaj się z ofertą i prześlij swoją aplikację!

PAGUS Logistikrecruiting wspiera swych Partnerów biznesowych w branży logistycznej dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.
Aktualnie dla naszego wieloletniego klienta – dużej firmy logistycznej, mającej kilkanaście oddziałów na terenie Niemiec poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:

Pracownik centrum logistycznego (operator wózka widłowego bocznego) Miejsce pracy: okolice Schweinfurtu lub Stuttgartu

Do Twoich obowiązków będzie należało:
• Obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania (do 12m)
• Prace magazynowe związane z transportem wewnętrznym palet,
• Obsługa skanera ręcznego przy kompletowaniu zamówień,
• Przestrzeganie zasad BHP.

Opis stanowiska Ci odpowiada? Prześlij swoją aplikację, jeśli:
• Posiadasz aktualne uprawnienia na wózki widłowe boczne wysokiego składowania,
• Masz doświadczenie w obsłudze wózka minimum 2 lata,
• Jesteś mobilny i możesz wyjechać własnym samochodem do pracy,
• Znasz język niemiecki – mile widziane,
• Praca sezonowa Cię nie interesuje – liczysz na długofalową współpracę u sprawdzonego pracodawcy.

W zamian za to, że stałeś się Naszym pracownikiem:
• Gwarantujemy umowę o pracę na warunkach niemieckich, którą podpisujemy jeszcze przed wyjazdem do Niemiec – masz pewność co do warunków zatrudnienia, etatu który Cię obowiązuję oraz płacy jaką otrzymasz za wykonaną pracę,
• Wynagrodzenie wypłacamy co miesiąc zawsze na czas – do 15 dnia roboczego,
• Oferujemy stawkę podstawową oraz dietę za każdy przepracowany dzień a także wypłacamy dodatki za pracę w nadgodzinach, zgodnie ze standardami niemieckimi. Jako operator wózka widłowego możesz zarobić od 1200 do 1600 euro netto w zależności od znajomości języka niemieckiego,
• Oferujemy pełne wsparcie telefoniczne oraz mailowe podczas pobytu za granicą z Koordynatorem naszej firmy, który oprócz tego, że wesprze Cię w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.), również pomoże w znalezieniu zakwaterowania.

Jesteś zainteresowany?
Możesz przesłać swoją aplikację na adres logistyka@mondi-polska.pl a my skontaktujemy się z Tobą w najbliższym możliwym terminie.

Masz więcej pytań?
Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu: 503 934 105.
Nie interesuje Cię praca na stanowisku Operatora wózka widłowego?
W naszej ofercie posiadamy również inne stanowiska magazynowe – również dla par – dla osób ze znajomością języka niemieckiego jak i bez. Zachęcamy do kontaktu by poznać nasze aktualne oferty.

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, jest to niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883.

ID ogłoszenia: 8945a54c1f13d3d4

ilość wszystkich wyświetleń: 956, dzisiaj: 1