23000 SEK +zakwaterowanie

Od zaraz dam fizyczną pracę w Szwecji bez języka przy sortowaniu paczek Sztokholm 2020

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 marca 2020 02:00

Aktualnie poszukujemy pracowników do fizycznej pracy w Szwecji przy sortowaniu paczek. Od zaraz zatrudnienie w Sztokholmie także bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz paczek

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Miasto: Sztokholm, Szwecja

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 23000 SEK miesięcznie brutto

Zakres zadań:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za wykonywanie fizycznej pracy przy sortowaniu paczek na magazynie hurtowni logistycznej
  • obowiązkiem będzie rozładunek, załadunek, zabezpieczanie przesyłek w razie konieczności

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak uzależnień i problemów ze zdrowiem
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań, odpowiedzialność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • energiczność
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • zręczność przykładanie się do obowiązków
  • sumienność

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • zatrudnienie na zmianie nocnej
  • szwedzką umowę o pracę
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • pomoc koordynatora Polaka
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • darmowe zakwaterowanie dla pracowników na cały okres trwania zatrudnienia

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy.

Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@fastmail.se z dopiskiem: Sortowanie paczek, Sztokholm 03/2020

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@fastmail.se

ID ogłoszenia: 9305e5a52702fe4c

1 odpowiedź na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Szwecji bez języka przy sortowaniu paczek Sztokholm 2020”

  1. Joanna1606 na 3 marca 2020 @ 08:57

    Witam jestem zaiteresowana