23000 SEK brutto/mc

Od zaraz dam fizyczną pracę w Szwecji bez języka sortowanie paczek Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 01:06

Ogłoszenie fizycznej pracy w Szwecji przy sortowaniu paczek kurierskich w centrum logistycznym ze Sztokholmu. Propozycja aktualna od zaraz dla osób bez języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Miasto: Sztokholm, Szwecja

Zarobki: 23 000 SEK brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • praca w firmie logistycznej przy ręcznych sortowaniu przesyłek kurierskich
  • zadania wykonywane będą przy taśmociągu

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna, duża zręczność i zwinność
  • znajomość języka nie jest konieczna
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • niezawodność
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • spostrzegawczość
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie do końca bieżącego roku z możliwością przedłużenia
  • pracę w Szwecji od zaraz na zmianie nocnej
  • legalne warunki zatrudnienia
  • ciekawe wyzwania
  • uniform służbowy
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

  • arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Szwecja praca w logistyce, Sztokholm 2017

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 651599dcc9b512a1