7,50-9 GBP/h

Od zaraz dam pracę w Anglii bez języka produkcja kosmetyków Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Opublikowany: 11 stycznia 2016 00:56

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Londynu na produkcji kosmetyków. Praca w Anglii od zaraz dla osób bez znajomości języka do podjęcia od zaraz na okres przynajmniej 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Londyn

Start: od zaraz

Zarobki: 7,50-9 GBP/h

Zarobki: stawka zależna od posiadanych umiejętności od 7,50 do 9 GBP na godzinę brutto

Obowiązki:

  • pakowanie gotowych kosmetyków
  • kontrola jakości produkcyjnej
  • obsługa prostych maszyn
  • ustawianie na taśmę pustych opakowań lub zdejmowanie z taśmy gotowych produktów
  • paletowanie
  • inne zadania zlecone przez managera

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zorganizowanie, zaangażowanie
  • zręczność, sprawność
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie zgodne z brytyjskim prawem pracy
  • zorganizowane odpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • pomoc na miejscu we wszelkich kwestiach
  • skrupulatne szkolenie oraz trening przez okres próbny

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • jobs4u@englandmail.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Produkcja kosmetyków, Londyn 2016″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-od-zaraz-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-londyn-2016/

ID ogłoszenia: 80356913c83e5feb

ilość wszystkich wyświetleń: 2689, dzisiaj: 1

6 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Anglii bez języka produkcja kosmetyków Londyn”

  1. Jacek Kowal na 11 stycznia 2016 @ 20:03

    Witam jestem zainteresowany tel 664 386 469

  2. Witam jestem zainteresowana tą ofertą proszę o kontakt Ewa Wieraszko 662128605

  3. Witam, jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem. Proszę o jak najszybszy kontakt 510299251

  4. Lukasz Makuszewski na 13 stycznia 2016 @ 02:11

    Witam, jestem zainteresowany. Proszę o kontakt nr 798 695 133

  5. Witam jestem zainteresowany. Mam doświadczenie proszę o kontakt 733459182.