10-14 GBP/h brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii bez języka produkcja samochodów Swindon 2017

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Swindon
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: 3 miesiące, później możliwość przedłużenia
  • Opublikowany: 18 maja 2017 02:30

Oferta pracy w Anglii 2017 skierowana do 8 Polaków także bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w fabryce ze Swindon na produkcji przy montażu samochodów.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejsce zatrudnienia: Swindon, Anglia
Pensja: obowiązuje stawka w wysokości 10-14 GBP na godzinę pracy brutto
Rozpoczęcie: od zaraz
Czas trwania umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów: 8

Zakres zadań:

  • praca na produkcji nowego samochodu osobowego
  • praca wykonywana będzie w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za montaż kolejnych komponentów w nadwoziu
  • obsługiwanie elektronarzędzi a także chwytaków hydraulicznych
  • przeprowadzanie kontroli jakości i dbanie o jak najwyższą jakość pracy

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • atutem będzie możliwość zorganizowania sobie samodzielnie zamieszkania
  • praktyczna umiejętność korzystania z elektronarzędzi
  • dużą zaletą będzie wykształcenie zawodowe jako mechanik
  • możliwość podjęcia pracy w Anglii na stałe
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość, zaangażowanie, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u brytyjskiego pracodawcy
  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • bardzo dobre zarobki wypłacane raz na tydzień
  • pomoc w zorganizowaniu na miejscu zamieszkania
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Anglii
  • odprowadzanie składek
  • dodatki socjalne

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • reddot-recruitment@gmx.co.uk z dopiskiem w tytule: „Produkcja samochodów Swindon 05/06/17″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-od-zaraz-na-produkcji-przy-montazu-samochodow-bez-jezyka-swindon/

ID ogłoszenia: 921591b6626a7062

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Anglii bez języka produkcja samochodów Swindon 2017”

  1. Mateusz1238 na 27 czerwca 2017 @ 22:06

    Witam,

    Jesteśmy zainteresowani – 4 osobowa grupa studentów z Wrocławia, wszyscy mamy doświadczenie pracy w Skandynawii, proszę o kontakt : jakubszymon@poczta.onet.pl / tel. kom. 666915673.

    Pozdrawiam