8,50 GBP/h brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii bez języka przy pakowaniu perfum 2017 Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 19 czerwca 2017 01:13

Propozycja zatrudnienia w Londynie dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu perfum. Tymczasowa oferta pracy w Anglii 2017 do podjęcia od zaraz dla 3 osób.

Stanowisko: Pakowacz perfum
Miasto: Londyn, Anglia
Zarobki: 8,50 GBP na godzinę pracy
Liczba wakatów: 3

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona zajmować się będzie rozpakowywaniem kartonów z perfumami, zrywaniem naklejek i ponownym pakowaniem
  • obowiązkiem będzie etykietowanie oraz montaż zabezpieczeń

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna
  • spostrzegawczość
  • szybkość, zwinność, energiczność
  • zdolność do pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy podpisanej na okres 3 miesięcy
  • bardzo dobre zarobki
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w 2 pokojowym mieszkaniu, koszt od osoby za pokój to 80 GBP tygodniowo
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • ukemployment@europe.com z dopiskiem: „pakowanie perfum Londyn 06/2017”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-anglia-przy-pakowaniu-perfum-w-londynie-od-zaraz-2017/

ID ogłoszenia: 76259457cffe7c43