7,20 GBP/h

Od zaraz dam pracę w Anglii bez języka przy produkcji sałatek Sesley

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Sesley
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 września 2016 01:49

Producent sałatek z Sesley przyjmie od zaraz pracowników bez znajomości języka do pracy w Anglii. Zatrudnienie w fabryce przy kontroli jakości, pakowaniu i przygotowywaniu składników.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Sesley, Runcton.
Wynagrodzenie: stawka godzinowa w wysokości 7,20 GBP na godzinę

Obowiązki:

  • prace produkcyjne przy przygotowywaniu sałatek w zakładzie z Sesley
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie przygotowywaniem składników, kontrolą jakości, dbałością o ciągłość a także pakowaniem gotowych sałatek

Oczekiwania:

  • otwartość, komunikatywność
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • przestrzeganie zasad BHP oraz regulaminów zakładu pracy
  • zdolność do pracy w zespole
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • punktualność
  • możliwość pracy w soboty i niedziele

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • zmianowy system pracy, 1 – od 7 do 19, 2 – od 19 do 7
  • bardzo dobre warunki
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • legalną umowę
  • każda nadliczbowa godzina pracy – a taką est każda po przekroczeniu 40 godzin pracy tygodniowo będzie płatna 9 GBP za godzinę

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • Gabriela.Koszczuk@staffline.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-salatek-od-zaraz-sesley/

ID ogłoszenia: 37557cf5331eda8e