11-15 GBP/h brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii bez znajomości języka na produkcji samochodów Swindon

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Swindon
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 października 2017 02:41

Oferta pracy w Anglii na produkcji samochodów osobowych w fabryce ze Swindon. Zatrudnienie 2017 dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz propozycja na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Swindon, UK

Pensja: 11 do 15 GBP na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 6

Umowa: na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca przy taśmie produkcyjnej, polegająca na wspieraniu prac zwianych z wytwarzaniem nowego modelu samochodu osobowego
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż kolejnych części w nadwoziuu
  • praca ręczna za pomocą elektronarzędzi oraz hydraulicznych chwytaków
  • przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • wydajność, zaangażowanie solidność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • umiejętność do pracy w zespole
  • zdolność obsługi elektronarzędzi
  • mile widziane doświadczenie kierunkowe
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia w Anglii
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • własne zamieszkanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę podpisaną pracodawcą brytyjskim
  • atrakcyjną pensję
  • pomoc w wynajmie mieszkania
  • stałą pracę w Wielkiej Brytanii

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • reddotrecruitment@gmx.co.uk z dopiskiem w tytule: „Produkcja samochodów Swindon 02/10/17″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-anglii-na-produkcji-samochodow-od-zaraz-swindon/

ID ogłoszenia: 17959e287c1ca416

ilość wszystkich wyświetleń: 2643, dzisiaj: 2