9,65 GBP/h brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii bez znajomości języka przy pakowaniu leków Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2020 02:28

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie w Londynie przy pakowaniu leków z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz leków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce: Londyn, Anglia

Liczba wakatów: 4

Pensja: 9,65 GBP na godzinę pracy brutto lub na akord

Opis stanowiska pracy:

  • praca polega na pakowaniu i przepakowywaniu leków oraz produktów farmaceutycznych pochodzących z innych rynków UE
  • głównym obowiązkiem będzie naklejanie etykiet, lub zmiana całego pudełka oraz dołączanie ulotek w języku angielskim

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Anglii na przynajmniej pół roku
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak uzależnień
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • dobra kondycja fizyczna
  • zaangażowanie
  • energiczność

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • opcja pracy dla par i grup
  • gwarancja kursu wymiany funta na złotówki 5 PLN – 1 GBP
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • oxf-uk@solution4u.com

Wiadomość należy zatytułować: „pakowanie leków Londyn 2020”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-anglia-przy-pakowaniu-lekow-od-zaraz-w-firmie-z-londynu/

ID ogłoszenia: 1855e2d6b35e3451