8,50-10,00 GBP/h

Od zaraz dam pracę w Anglii dla par bez języka przy pakowaniu kawy Bradford UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bradford
  • Opublikowany: 9 grudnia 2019 02:37

Oferujemy tymczasowej zatrudnienie od zaraz w firmie dystrybucyjnej z Bradford bez znajomości języka. Anglia praca dla par przy pakowaniu zestawów promocyjnych z kawą rozpuszczalną.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Lokalizacja: Bradford, Anglia

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 8,50 GBP/h (osoba bez języka), 10,00 GBP/h z językiem angielskim

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • praca wykonywana będzie ręcznie
  • osoba zatrudniona kompletuje i pakuje zestawy promocyjne z kawą oraz kubkiem lub innym gadżetem logowanym
  • pracownik wkłada produkty do opakowania kartonowego z przeźroczystym frontem i zamyka pudełka
  • niektóre pudełka będą dodatkowo zabezpieczane kodami lub stikerami przed kradzieżą

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • zdolność do pracy w grupie
  • przyjazne nastawienie, umiejętność pracy w zespole
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • mile widziane zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • dostępność od zaraz na minimum 3 miesiące

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w komfortowych warunkach, koszt to 50 GBP/tydzień od osoby za pokój w 2 pokojowym mieszkaniu
  • wysokie zarobki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • red-dot@gmx.co.uk z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie kawy Bradford 11/19”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-tymczasowa-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-kawy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-bradford-uk/

ID ogłoszenia: 6075decb28253b1d