7,20 - 7,25 GBP na godzinę

Od zaraz dam pracę w Anglii na magazynie dla pakowacza Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 czerwca 2016 03:55

Ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie przy wspieraniu zadań zespołowych i pakowaniu towarów. Zatrudnienie w Londynie przy West Drayton od zaraz na stałe. Oferta skierowana do osób aktualnie zamieszkujących okolice UB7.

Stanowisko: Pakowacz na magazynie
Termin: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Londyn, West Drayton
Zarobki: 7,20-7,25 GBP na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca prosta polegająca na wykonywaniu nieskomplikowanych prac magazynowych, które pomagają na płynną pracę magazynu a także terminowe dostawy na Heathrow
  • zadania wykonywane będą zespołowo
  • przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji
  • obsługiwanie systemu komputerowego
  • operowanie maszynami i sprzętem

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • aktualne zamieszkanie w okolicy UB7
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy zgodnie z zasadami BHP
  • umiejętność korzystania z komputera
  • szybkie wdrażanie się w obowiązki
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do logicznego myślenia
  • dobra organizacja czasu pracy
  • zdolność liczenia w pamięci
  • dobra koordynacja ruchowa

Zapewniamy:

  • stałe zatrudnienie i dobre warunki
  • praca na pełny etat – w wymiarze 40 godzin tygodniowo
  • pracę 5 dni w tygodniu – dni rotacyjne również soboty i niedziele
  • zmiana od 14-22
  • odzież roboczą, buty i kamizelki
  • 28 dni urlopu
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości SMS o treści: BRAD, imię i nazwisko, miejsce zamieszkania na numer:
07714247283

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-anglii-na-magazynie-przy-pakowaniu-od-zaraz-londyn/

ID ogłoszenia: 8165757ebe4a78ab