8 GBP/Brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii na magazynie w Stafford UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Stafford
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Data rozpoczęcia pracy: 16-07-18
  • Długość umowy: nieokreslony
  • Opublikowany: 19 lipca 2018 00:18

Dla kobiet i mężczyzn do podjęcia od zaraz legalna praca w Anglii na magazynie zlokalizowanym w Stafford UK. Zatrudnienie przy zbieraniu, kompletowaniu zamówień.

Praca w Anglii sektor spożywczy dla Kobiet i Mężczyzn!!!

Miejsce pracy:Anglia
Region:Cała Polska

Oferujemy legalną pracę na warunkach Angielskich !!!

Praca od zaraz, dla Kobiet Mężczyzn!!!

Dla Naszego Klienta z Anglii poszukujemy do Firmy Culina

Pracowników:Warehouse Order Picker praca polega na realizacji zamówień

!!! Dla Par wynajmujemy pokoje dwu osobowe !!!

Pracę oferujemy w okolicach Hikson,Stafford 40km od Birmingham

OPIS STANOWISKA:
Pracownik sektora branży spożywczej praca na magazynie

WYMAGANIA:
-dyspozycyjność
-dobry stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy fizycznej
-silna motywacja do pracy
-osoby bez doświadczenia, zostaną przeszkolone przez firmę

OFERUJEMY:
-atrakcyjne wynagrodzenie od 5.500 zł netto (po przeliczeniu kursu)
-wynagrodzenie 7.78 funtów/h brutto dniówki
-wynagrodzenia 9 funtów/h brutto nocki
-szkolenie wstępne po podjęciu pracy
-pracę w dynamicznie rozwijajacej się firmie pod stałą opieką managerów
-28 dni płatnego urlopu
-praca w systemie 4 dni pracy 4 dni wolne 07:00 – 19:00
-pomoc w zakwaterowaniu, pomoc w N.I.N. oraz otwarciu konta dla Klienta
-odbiór Klienta z lotniska w Anglii

!!!PEWNA I LEGALNA PRACA W ANGLII!!!

Pary zarabiają od 12.000 zł netto miesięcznie (po przeliczeniu kursu)

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania w razie potrzeby jesteśmy do Waszej dyspozycji.

biuro@afterbrexit.pla, afterbrexit.pl 721-272-526

ID ogłoszenia: 5575b4c055253b0b

ilość wszystkich wyświetleń: 967, dzisiaj: 1