do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Anglii pakowanie sałatek na produkcji Hayes

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Hayes
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 października 2015 03:10

Producent sałatek z Hayes zatrudni od zaraz pracowników na produkcję przy pakowaniu mieszanek na taśmie produkcyjnej. Oferta pracy w Anglii dla Polaków przy przygotowywaniu składników, mieszaniu i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Hayes, Anglia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Osoba zatrudniona będzie zajmowała się przygotowaniem składników niezbędnych do przyrządzenia sałatek.
  • Gotowe mieszanki należy zapakować przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • brak problemów z wypracowywaniem norm dziennych
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie
  • energiczność, pracowitość
  • możliwość pracy w temperaturze od 10 do 14 stopni Celsjusza (na plusie)
  • koniecznym warunkiem będzie przestrzeganie zasad BHP

Zapewniamy:

  • pracę w systemie zmianowym na zmianach dziennych
  • wprowadzenie w obowiązki
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia
  • zatrudnienie na legalnej umowie zgodnej z brytyjskimi standardami
  • odzież roboczą
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV na adres:

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-na-produkcji-spozywczej-przy-pakowaniu-salatek-hayes-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 32856296b01446a6

ilość wszystkich wyświetleń: 1398, dzisiaj: 2

3 Odpowiedzi na “Od zaraz dam pracę w Anglii pakowanie sałatek na produkcji Hayes”

  1. Dzien dobry. Jesteśmy parą z doświadczeniem przy pracy na produkcji. Sumienni z dużym zaangażowaniem, uczciwi , gotowi do podjęcia pracy od zaraz,z możliwością przyjechania własnym samochodem. Telefony kontaktowe 660 404 554 lub 668 588 283. Pozdrawiam

  2. Witam, ja 21 lat wraz z kolega 21 lat, jestesmy chetni na wyjazd do pracy za granice.