18952 CZK/mc

Od zaraz dam pracę w Czechach bez języka na magazynie z elektroniką Kutná Hora

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Kutná Hora
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 października 2018 00:02

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Czechach na magazynie przy pakowaniu elektroniki. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka w rejonie Kutná Hora.

Lokalizacja: Kutná Hora, Czechy

Pensja: 18952 CZK miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie elektroniki
  • jest to praca w pozycji stojącej

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zdyscyplinowanie
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, pracowitość, zaradność
  • przykładanie się
  • duża dokładność, solidność
  • samodzielność
  • możliwość wypracowywania nadgodzin i pracy w weekendy
  • pracę od zaraz

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w hotelu robotniczym
  • przejazd za darmo z Katowic do Kutná Hora
  • przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a miejscem pracy
  • możliwość kupienia w pracy tańszych obiadów
  • system zmianowy
  • pracę na pełen etat
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, po pomyślnym przejściu umowy na okres próbny
  • zarobki do 3300 zł netto  + dodatek za naukę w wysokości od 320 zł netto

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, w celu zaaplikowania prosimy o kontakt z panią Katarzyną Biernacką:

  • katarzyna.biernacka@manuvia.pl
  • +48 533 608 709

źródło: manuvia.pl/oferta/magazynier-w-kutnej-horze/

ID ogłoszenia: 1425bc767256d8c7

ilość wszystkich wyświetleń: 1239, dzisiaj: 1