3500 zł netto

Od zaraz dam pracę w Czechach jako pracownik produkcji bez języka dla par i grup w Mikulov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mikulov
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 11.08.2021
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2021 01:07

Agencja personalna dla klienta z Mikulov poszukuje od zaraz pracowników produkcji także bez znajomości języka do legalnej pracy w Czechach. Oferta również dla par i grup.

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9145) poszukuje osób do pracy w Czechach, na stanowisku pracownik produkcji.

Możliwość pracy dla par, grup osób.

Nie wymagamy doświadczenia – na miejscu są organizowane tygodniowe szkolenia stanowiskowe.

Miejsce pracy: Mikulov (ok. 40 km od Brna)

Możliwość przyjazdu: 11.08.2021 ( środa )

Opis stanowiska:
– prace produkcyjne,
– obsługa maszyn,
– produkcja elementów elektroinstalacyjnych (np. kable).

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy na terenie Czech,
– dojazd do Czech we własnym zakresie,
– elastyczność (praca w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym / przydział do zmian na miejscu),
– brak przeciwwskazań do pracy stojącej.

Oferujemy:
– wynagrodzenie do 3 500zł netto bez nadgodzin (wynagrodzenie podstawowe + liczne dodatki),
– możliwość nadgodzin dodatkowo lepiej płatnych,
– darmowe zakwaterowanie zapewnione przez agencję czeską,
– zwrot za dojazd do Czech, po przepracowaniu pełnego miesiąca,
– czeską umowę o pracę,
– możliwość zaliczek,
– zwrot za dojazd z zakwaterowania do miejsca pracy,
– możliwość zdobycia doświadczenia.

Więcej informacji: +48 691 839 554

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując Pracownik produkcji MIkulov / Czechy
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 899610be38a2908f

ilość wszystkich wyświetleń: 235, dzisiaj: 1