125 DKK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Danii 2018 bez języka na produkcji chemii gospodarczej Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Opublikowany: 30 marca 2018 20:06

Pilnie poszukujemy osób do podjęcia pracy w Danii na produkcji chemii gospodarczej. Zatrudnienie 2018 dla chętnych bez znajomości języka w fabryce z Aalborga. Zakwaterowanie zorganizowane jest przez pracodawcę na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Aalborg, Dania

Pensja: 125 DKK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • sprawowanie kontroli jakości
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych po odpowiednim szkoleniu pracowniczym
  • pakowanie gotowych artykułów

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • zaangażowanie, pracowitość
  • świetna organizacja czasu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia na pół roku

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze i wsparcie na miejscu oraz pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • początkowo zatrudnienie na podstawie pół rocznej umowy
  • na miejscu zapewnione odpłatne zamieszkanie w 2 pokojowym mieszkaniu, koszt jednego pokoju to 3500 DKK miesięcznie a 7000 DKK za całe mieszkanie

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/22/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 3485abe0a421945e

ilość wszystkich wyświetleń: 2040, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Danii 2018 bez języka na produkcji chemii gospodarczej Aalborg”

  1. KrystianK1990 na 1 kwietnia 2018 @ 14:35

    Witam jestem Zainteresowany ofertą. Posiadam własne auto oraz jestem bardzo sprawny fizycznie. Mój kontakt 570835399