do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Danii bez znajomości języka Kopenhaga produkcja jogurtów

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 października 2015 00:33

Producent jogurtów pilnie poszukuje pracowników bez znajomości języka przy kontroli jakości oraz obsłudze maszyn. Dania praca w Kopenhadze od zaraz na produkcji.

Stanowisko: Pracownik na produkcji jogurtów

Start: od zaraz

Lokalizacja: Kopenhaga

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie świeżych owoców
  • mieszkanie masy
  • dodawanie składników, odpowiednie odmierzanie
  • obsługiwanie nieskomplikowanych maszyn produkcyjnych
  • dbanie o ciągłość produkcyjną
  • kontrolowanie jakości

Oczekiwania:

  • skrupulatność
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • dokładność
  • przestrzeganie zasad zakładowych oraz BHP
  • punktualność
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • zamieszkanie w jednoosobowych lub dwuosobowych pokojach całkowicie wyposażonego mieszkania, opcja odpłatna
  • pracę od zaraz na duńskich warunkach
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • pracę w systemie zmianowym
  • dobre zarobki pozwalające na dobre życie w Danii

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:
scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 002/11/Dania

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 9635630fed816a4c

4 Odpowiedzi na “Od zaraz dam pracę w Danii bez znajomości języka Kopenhaga produkcja jogurtów”

  1. Dzień dobry jestem zainteresowana wasza oferta pracy Mam na imię Agnieszka mam39 lat pracowałam juz wcześniej na podobnych stanowiskach Jestem sumienna i pracowita proszę o kontakt mój numer telefonu 607401262

  2. produkcja jogurtu na 2 listopada 2015 @ 21:26

    Witam pracuje w Danii w Aalborgu ;D lecz chciałbym wreście pracować z kobieta i zamieszkać na stałe w danii posiadam CPR ITP. pracuje tu juz 3 rok w firmie budowlanej.
    Bardzo mnie interesuje wasza oferta . Wiek 26 l

  3. Witam Sebastian lat27 nie karany brak nalogow pracowalem na halach w Holandi jak i przy zbiorach owocow moj nr609679537.

  4. MARCIN1480 na 4 listopada 2015 @ 17:29

    witam mam na imie Marcin jestem gotowy do podjecia tej pracy wyjazd od zaraz mój kontakt 663308857 pozrawiam