134,50 DKK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Danii bez znajomości języka na magazynie z AGD Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Opublikowany: 26 listopada 2018 00:28

Aktualna propozycja zatrudnienia na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD w Aalborg. Ogłoszenie pracy w Danii od zaraz dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier w hurtowni sprzętu AGD

Miasto: Aalborg, Dania

Stawka godzinowa: 134,55 DKK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 2

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD przy kompletowaniu zamówień zgodnie z zamówieniami składanymi drogą elektroniczną
  • obowiązki wykonywane są z użyciem skanera oraz wózka paletowego
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się pakowaniem i wprowadzaniem danych do systemu komputerowego

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie duńskiej umowy o pracę
  • umowę na okres połowy roku
  • możliwość zorganizowania odpłatnego zakwaterowania, koszt miesięczny od osoby to 2600 DKK
  • przeszkolenie pracownicze
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne bonusy – dofinansowanie do obiadów

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/69/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 3005bfb003a1582f