65 DKK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Danii montaż rowerów na produkcji bez języka Esbjerg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Esbjerg
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 marca 2017 03:21

Ogłoszenie pracy w Danii dla osób bez znajomości języka duńskiego na produkcji przy montażu rowerów. Oferta z fabryki w Esbjerg dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Esbjerg, Dania
Termin: od zaraz
Stawka godzinowa: 65 DKK na godzinę pracy brutto
Liczba miejsc do obsadzenia: 1

Zakres zadań:

  • zadania manualne, polegające na montażu rowerów
  • praca odbywa się w fabryce produkującej rowery oraz części rowerowe w Esbjerg

Oczekiwania:

  • możliwość zabrania swoich ubrań do pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji przy montażu rowerów
  • możliwość podjęcia pracy w systemie – 2 tygodnie w pracy i 2 wolne

Zapewniamy:

  • zamieszkanie w przyczepie kempingowej zapewnione bezpłatnie na miejscu, pracownik musi uregulować jedynie opłaty licznikowe
  • praca w systemie – 2×2 (2 tygodnie pracujące, 2 wolne)
  • ośmiogodzinne zmiany
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą oferta prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń na adres:

  • mb@balticworkforce.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-26ckl2/

ID ogłoszenia: 69358bb809d853d2

ilość wszystkich wyświetleń: 1339, dzisiaj: 1