105 DKK za godz. brutto

Od zaraz dam pracę w Danii na magazynie Horsens bez znajomości języka 2015

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Horsens
  • Data rozpoczęcia pracy: 12 stycznia 2015
  • Opublikowany: 31 grudnia 2014 00:29

Poszukujemy od zaraz 2 pracowników magazynowych przy zbieraniu zamówień. Praca Dania w mieście Horsens na magazynie dla osób bez znajomości języka duńskiego. Zatrudnienie na 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Dania, Horsens
Wynagrodzenie: 105 DKK za godz. brutto
Ilość stanowisk: 2
Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:
Magazynier zajmuje się przyjmowaniem, przechowywaniem i wydawaniem towaru. Pracownik odpowiada odbiór przesyłek, warunki przechowywania oraz zabezpiecza przed ich zniszczeniem. Praca odbywa się w hurtowni spożywczej.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– gotowość do wyjazdu na 3 miesiące
– wytrzymałość fizyczna
– umiejętność obsługiwania komputerów
– podzielność uwagi
– zdolność nawiązywania kontaktów
– potrzeba samodoskonalenia
– uzdolnienia rachunkowe
– refleks, odpowiedzialność
– stosowanie przepisów BHP

Oferujemy:
– rozpoczęcie pracy od 12 stycznia
– dobre warunki zatrudnienia
– pracę na duńskich zasadach
– miejsce zamieszkania na czas trwania umowy w pensjonacie gdzie cena najmu wynosi około 2000 DKK/mc
– pomoc przy wypełnieniu dokumentów i ich tłumaczeniu
– dobre zarobki
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: scandiworkers@email.com w tytule proszę wpisać: magazyn Horsens.

Źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/praca-dania-na-magazynie-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-horsens/

ID ogłoszenia: 16754a317b1a496c

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Danii na magazynie Horsens bez znajomości języka 2015”

  1. dawidpraca19877 na 1 stycznia 2015 @ 16:02

    witam jestem zainteresowany wraz z kolega do pracy w norwegi mam 27 lat bez nalogow pracowalem w norwegi 4 lata przy filetowaniu i suszeniu ryb na produkcji itp szybko sie ucze posiadam uprawnienia na wozki widlowe i pozwolenie na prace w norwegi jezyk angielski komunikatywny tel 723943242 meil dawidpraca19877@interia.pl

  2. Mam 29 lat jestem zdrowy silny i chętny do pracy od zaraz oraz gotowy do dłuższego wyjazdu tel.730-705-075

  3. Marek .Cybula na 4 marca 2015 @ 16:10

    Jestem za interesowany waszą ofertą pracy i chciałbym zwami współpracować .mogę wyjechać od zaraz nawet na stałe ..o to mój numer tel 792339649.