do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka na magazynie ze słodyczami Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 11 stycznia 2018 01:12

Aktualnie poszukujemy osoby bez znajomości języka holenderskiego w Veghel na magazyn ze słodyczami. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii przy pakowaniu dla zainteresowanych z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejscowość: Veghel, Holandia

Zarobki: do ustalenia

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie produkcyjnym na dziale magazynu przy pakowaniu wyrobów oraz przygotowywaniu ich do wysyłki
  • odpowiednie przechowywanie towaru

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • dostępność od zaraz i możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej

Oferujemy:

  • miejsce zamieszkania
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • raz na miesiąc przelewanie pensji na konto pracownicze
  • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowywaniu pierwszego tygodnia
  • pełne ubezpieczenie
  • rozliczenia w pasku wypłat – pełne i rzetelne rozliczenie kosztów i przepracowanych godzin
  • wsparcie polskojęzycznych rezydentów

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości wraz z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych i aktualnego CV na adres:

  • katowice@covebo.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/praca-na-magazynie-ze-slodyczami-3955490.html

ID ogłoszenia: 3845a554da96f356