do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka na produkcji kosmetyków Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Opublikowany: 30 listopada 2017 01:21

Pilnie szukamy chętnych bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia na produkcję kosmetyków w Vlijmen. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla kandydatów, którzy mogą pochwalić się znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Vlijmen, Holandia

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce, produkującej kosmetyki do pielęgnacji oraz kolorowe
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za wykładanie na taśmę pustych pojemników oraz nakładanie nakrętek na butelki
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz naklejanie etykiet
  • zdejmowanie produktów z taśmy i układanie na paletach

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy również w weekendy
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • wysoka motywacja
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatorów polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie w rozwojowej firmie
  • dla pracowników najlepszych możliwość awansu
  • wysokie zarobki z możliwością otrzymania podwyżki
  • możliwość podjęcia pracy w długotrwałej perspektywie
  • odpłatne zamieszkanie, ubezpieczenie oraz transport lokalny

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o kontakt poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-vlijmen-2017/

ID ogłoszenia: 8325a1f2879b15cb

ilość wszystkich wyświetleń: 1643, dzisiaj: 1