10,53 Euro/h

Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka na produkcji pizzy w Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Opublikowany: 20 czerwca 2019 02:07

Pilnie poszukujemy osób również bez znajomości języka w fabryce z Bunschoten na produkcji pizzy. Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii od zaraz dla Polaków dyspozycyjnych na najbliższe miesiące.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce: Bunschoten, Holandia

Pensja: 10,53 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zadania przy linii produkcyjnej, polegające głównie na kontroli jakości produktów, nakładaniu półproduktów na gotowe spody oraz pakowanie gotowego produktu
  • inne prace zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • doświadczenie będzie mile widziane aczkolwiek nie jest konieczne
  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • pensję wypłacaną co 4 tygodnie na konto
  • ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • przejazdy do pracy w Holandii
  • zakwaterowanie zorganizowane zgodnie z certyfikatem SNF
  • po pierwszym tygodniu możliwość pobrania zaliczki w wysokości 150 euro
  • pakiet startowy o wartości 120 zł, w pakiecie słowniczek, karta do telefonu i poszewka na pościel
  • prosty dostęp do paska wypłat, rozliczeń i dokumentów za pośrednictwem profilu internetowego

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

źródło: www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1275&ref=

ID ogłoszenia: 4615d069a9bac820

ilość wszystkich wyświetleń: 214, dzisiaj: 2

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka na produkcji pizzy w Bunschoten”

  1. justyna5677 na 17 czerwca 2019 @ 20:33

    Witam. Jestem zainteresowana oferta pracy z chłopakiem. Proszę o kontakt 733647731