9,70 €/h brutto

Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka przy pakowaniu słodyczy w Oss 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Długość umowy: 6 tygidni z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2019 21:24

Oferujemy zatrudnienie w zakładzie z Oss od zaraz przy pakowaniu słodyczy. Ogłoszenie tymczasowej pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Oss/Veghel, Holandia

Pensja: dla osób 21 lat + obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 9,70 euro brutto plus dodatki zmianowe – 105% na I zmianie, 115% na II zmianie i 128% na III zmianie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prosta praca przy taśmie, polegająca na ręcznym pakowaniu słodyczy – żelek, gum do żucia, ciastek, cukierków i batoników

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • mile widziana znajomość języków obcych

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki – po 5 tygodniach podwyżka o 0,50 euro a po 10 tygodniach plus kolejne 0,20 euro
  • pracę od zaraz
  • ubezpieczenie w cenie 23,60 euro na tydzień
  • zakwaterowanie zapewnione w cenie maksymalnie 96 euro tygodniowo
  • możliwość podjęcia pracy na stałe
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • pomoc w wyrobieniu numeru SOFI
  • pensję wypłacaną raz na tydzień

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem źródła.

źródło: www.infopraca.pl/praca/pakowacz-slodyczy/oss-veghel-holandia/14376921

ID ogłoszenia: 1545d530597df0f2