do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka Waalwijk na magazynie sklepu

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Opublikowany: 1 listopada 2016 03:18

Aktualnie poszukujemy osoby do podjęcia pracy w Holandii na magazynie sklepu internetowego. Zatrudnienie w Waalwijk od zaraz bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Magazynier
Rozpoczęcie: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Waalwijk, Holandia
Pensja: do ustalenia

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę dostaw na magazynie z odzieżą, kosmetykami, płytami i książkami
  • zbieranie i pakowanie zamówień
  • przygotowywanie towaru do wysyłki

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia na pół roku
  • gotowość do podjęcia pracy w Holandii
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca na komunikację
  • preferowane osoby z referencjami

Zapewniamy:

  • przejazdy do pracy
  • pracę zmianową
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Holandii dla par
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
  • ubezpieczenie
  • pensja raz w tygodniu
  • zamieszkanie
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii na stałe
  • pomoc w sprawach urzędowych, np. przy wyrobieniu numeru SOFI

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie aplikacji mailowo, na adres:

  • abroz@hobij.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-od-zaraz-na-magazynie-sklepu-internetowego-bez-jezyka-tilburg/

ID ogłoszenia: 8435817eabba7251