11,25 € brutto/h

Od zaraz dam pracę w Holandii bez znajomości języka na produkcji detergentów Nijmegen 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 9 marca 2021 00:43

Bez znajomości języka do podjęcia paca w Holandii na produkcji detergentów. Zatrudnienie 2021 od zaraz w fabryce z Nijmegen dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nijmegen.

Wynagrodzenie: 11,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej;
  • zadaniem pracownika będzie przeprowadzanie kontroli jakości, a także obsługiwanie maszyn produkcyjnych;
  • pracownik będzie zajmował się napełnianiem pojemników.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • dostępność na najbliższe pół roku;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • uczciwość;
  • dokładne i rzetelne wykonywanie zadań;
  • mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd, aby dojeżdżać do pracy.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość brania nadgodzin, które są dodatkowo płatne;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • zwrot kosztów za wykonanie testu na Covid-19.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem „detergenty Nijmegen 2021”

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-przy-produkcji-detergentow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-nijmegen/

ID ogłoszenia: 204604640656ca5c