od 12,50 € brutto/h

Od zaraz dam pracę w Holandii bez znajomości języka na produkcji lodów Venlo 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: koniec czerwca 2021
  • Opublikowany: 23 lutego 2021 00:40

Z bezpłatnym zakwaterowaniem do podjęcia aktualna od zaraz praca w Holandii na produkcji lodów. Zatrudnienie 2021 w fabryce z Venlo bez znajomości języka dla Polaków.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Venlo.

Wynagrodzenie: od 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na linii produkcyjnej, gdzie zadaniem będzie przygotowywanie mieszanek i bakalii, a także krojenie owoców itp.;
  • obsługiwanie urządzeń oraz pakowanie do kartonów gotowych już produktów;
  • zadana będą przydzielane elastycznie z zależności od aktualnego zapotrzebowania.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • miele widziane będzie doświadczenie na produkcji, a przeważnie przy mrożonkach;
  • możliwość pracowania w środowisku o obniżonej temperaturze około +2 stopnie Celsjusza;
  • gotowość do pracy od zaraz na przynajmniej 5 miesięcy.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość brania nadgodzin, które będą dodatkowo płatne;
  • opiekę koordynatora/tłumacza przy załatwianiu spraw formalnych.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem „Produkcja lodów Venlo 2021”

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-holandia-przy-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-venlo/

ID ogłoszenia: 6706033ac787e3ad