do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii bez znajomości języka pakowanie boczku 2018 Haarlem

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haarlem
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 23 lutego 2017 01:36

Zakład mięsny mieszczący się w Haarlem zatrudni od zaraz osoby do pakowania boczku. Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii 2017 dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pakowacz boczku
Miasto: Haarlem, Holandia
Zarobki: stawka do uzgodnienia
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie mięsnym z Haarlem
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prace produkcyjne, związane z krojeniem, cięciem oraz przetwarzaniem – wędzeniem i mrożeniem wyrobów
  • do zadań należeć będzie również rozkładanie i pakowanie
  • kontrola jakości
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • energiczność, pracowitość
  • zaangażowanie
  • możliwość pracy na hali w niskiej temperaturze
  • mile widziane referencje i doświadczenie
  • dyspozycyjność przynajmniej na 6 miesięcy

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • za pracę zmianową pracodawca zapewnia atrakcyjne dodatki
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dla najlepszych długotrwałe zatrudnienie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie zmianowe
  • zakwaterowanie

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy wszystkich o przesyłanie zgłoszeń mailowo, z załączeniem CV, na adres:

  • ezelmanowicz@hobij.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-od-zaraz-pakowanie-boczku-bez-znajomosci-jezyka-haarlem/

ID ogłoszenia: 42258acd65251ae9