10,61 €/h brutto

Od zaraz dam pracę w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu batoników Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Opublikowany: 16 marca 2020 03:06

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w Leerdam przy pakowaniu batoników oraz przekąsek pieczonych.

Stanowisko: Pakowacz batoników

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 10,61 euro brutto na godzinę

Miasto: Leerdam, Holandia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji batonów odżywczych oraz przekąsek typu precle, krakersy, ciastka
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie pakowanie batoników do pudełek, przeprowadzanie kontroli jakości oraz naklejanie etykiet

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podjęcia pracy w Holandii na dłużej
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy holenderskiej
  • pensję wypłacaną co 4 tygodnie
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie zgodnie z certyfikatem SNF
  • możliwość pobrania zaliczek o wartości 150 euro już po pierwszym tygodniu pracy
  • pakiet startowy o wartości 120 PLN – poszewkę na pościel, słowniczek i holenderską kartę do telefonu
  • łatwy dostęp do paska wypłat i dokumentów
  • pomoc koordynatora
  • ubezpieczenie
  • przejazdy do pracy w Holandii

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • k.kois@covebo.pl

Kontakt telefoniczny dostępny jest na stronie: +48 77 545 75 75

źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001704-pakowanie-batonikow/

ID ogłoszenia: 7445e6cffff24afd