11,75 €/h

Od zaraz dam pracę w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek 2020 Vaassen

  • Kraj: Hiszpania
  • Miasto lub region: Vaassen
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 4 maja 2020 02:08

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Vaassen przy pakowaniu czekoladek 2020. Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz wyrobów czekoladowych

Miejsce zatrudnienia: Vaassen, Holandia

Pensja: 11,75 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w firmie, która zajmuje się produkcją czekoladek, kakaa w proszku i innych wyrobów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie pakowanie produktu finalnego, obsługa maszyn i kontrola jakości wyrobów

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • zaangażowanie
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • 36 godzin pracy w tygodniu
  • holenderską umowę o pracę
  • pensję wypłacaną co 4 tygodnie
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • stały i prosty dostęp do danych pracownika, zestawienia godzin, paska wypłat
  • jednozmianowy system pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo, na adres:

  • m.dyszka@covebo.pl

Dla zainteresowanych możliwość kontaktu telefonicznego, pod numerem: +48 77 545 75 75

źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001660-pakowanie-wyrobow-czekoladowych/

ID ogłoszenia: 8115eaebb740cf29