do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu jako pakowacz filetów drobiowych, Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Opublikowany: 20 maja 2019 01:46

Dla pakowaczy w rejonie Hagi do podjęcia od zaraz atrakcyjna praca w Holandii również bez znajomości języka przy pakowaniu filetów drobiowych na linii produkcyjnej.

CHCESZ WYJECHAĆ DO PRACY Z ZA GRANICĘ? NIC PROSTSZEGO! APLIKUJ JUŻ TERAZ!
LiderJob (cert. 16198) poszukuje dla holenderskiego pracodawcy pracowników na linię produkcyjną.

OFERUJEMY :
– atrakcyjne wynagrodzenie
– wynagrodzenie co tydzień
– dojazd do pracy wraz z zakwaterowaniem
– opiekę koordynatora
– pomoc w wyrobieniu SOFI
– ubezpieczenie, umowę nawet do roku czasu

OPIS STANOWISKA:
– filetowanie mięsa drobiowego
– pakowanie mięsa drobiowego
– sprawdzanie jakości mięsa
– układanie skrzynek na paletach (niektóre ważą około 15 kg)
– różne prace na taśmie produkcyjnej w fabryce

WYMAGANIA:
– gotowość do wyjazdu do pracy na dłuższy okres czasu
– motywacja i chęć do pracy
– sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
– mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
– oferta nie dotyczy pracy sezonowej

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT: +48 500 017 878 , +48 509 240 000 lub +48 537 782 500
APLIKOWANIE PRZEZ NASZĄ STRONĘ www.LiderJob.pl
LUB WYSYŁANIE CV E-MAILEM : opole@liderjob.pl , biuro@liderjob.pl

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie. Prosimy o zamieszczeniu w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest LiderJob sp. z.o.o z siedzibą w Opolu przy ul. Damrota 7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

ID ogłoszenia: 7365cdd1c28a7e90

ilość wszystkich wyświetleń: 580, dzisiaj: 1