9,70 €/h brutto

Od zaraz dam pracę w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Opublikowany: 10 października 2019 03:18

Oferta tymczasowej pracy w Holandii dla chętnych bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie w Oss i Veghel od zaraz na okres 6 tygodni. Zakwaterowanie zapewnione będzie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Oss, Veghel, Holandia

Pensja: 9,70 euro brutto na godzinę pracy + dodatki zmianowe + podwyżki ze stażem pracy

Start: od zaraz

Umowa: na 6 tygodnie z opcją przedłużenia

Zakres zadań:

  • zadania wykonywane będą przy taśmociągu
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za pakowanie różnego rodzaju słodyczy – żelek, gum do żucia, batoników, cukierków

Wymagania:

  • dostępność
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą jest znajomość języków
  • wiem minimum 21

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności, na przykład przy wyrobieniu SOFI
  • pensję raz na tydzień przelewaną na konto
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie maksymalnie do 96 euro/tydzień
  • płatne 23,60 euro tygodniowo ubezpieczenie
  • opcja podjęcia pracy na stałe
  • pomoc koordynatorów na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem źródła.

źródło: www.infopraca.pl/praca/pakowacz-slodyczy/oss-veghel-holandia/14376921

ID ogłoszenia: 4285d99c10923b87