do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 lutego 2019 04:17

Poszukujemy chętnych także bez znajomości języka do pakowania słodyczy w Veghel. Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii od zaraz dla Polaków na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Veghel, Holandia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości oraz pakowanie produktów spożywczych – herbaty oraz słodyczy

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • pensje wypłacane w walucie euro
  • atrakcyjne zarobki
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • raz na tydzień przelewanie wynagrodzenia na konto
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz za pracę zmianową
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie i wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii
  • jest to głównie praca na dwie zmiany od poniedziałku do piątku – czasem konieczność pracy w weekendy
  • bezpłatny abonament sieci Vodafone
  • pakiet pracowniczy
  • pomoc przy formalnościach
  • dodatek na wakacje to 8% dochodów brutto, na urlop 10,43% dochodów brutto

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę: www.ottoworkforce.pl/praca/pakowanie-produktow-slodycze/

źródło: praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-bez-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-od-zaraz-veghel/

ID ogłoszenia: 2365c6351a33ee90