12,50 € na godz.

Od zaraz dam pracę w Holandii dla par pakowanie słodyczy bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 - 8 tygodni
  • Opublikowany: 28 września 2021 01:06

Tymczasowe zatrudnienie w Amsterdamie dla pakowaczy bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Holandii dla par przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,50 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby albo 2 pary.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie promocyjnych zestawów słodyczy, czyli zbieranie słodyczy na podstawie listy, a następnie pakowanie ich w ozdobne pudełka;
  • przygotowywanie zapakowanych już zestawów do magazynowania, a więc umieszczanie ich na paletach oraz owijanie stretchem.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na 6 – 8 tygodni;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • chęć brania nadgodzin.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość pracy na jednej zmianie dla par;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych oraz pomoc tłumacza w razie konieczności.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: pakowanie słodyczy Amsterdam 2021

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-holandia-praca-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-w-amsterdamie/

ID ogłoszenia: 38261520a7095a8e