10 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Holandii na magazynie bez znajomości języka Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 5 października 2017 06:50

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia na magazynie sklepu internetowego dla osób bez znajomości języka. Oferta z Waalwijk aktualna od zaraz dla Polaków przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Termin: od zaraz

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Waalwijk, Holandia

Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie sklepu internetowego, sprzedającego płyty, zabawki, książki, drobny sprzęt elektroniczny oraz buty
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień oraz przygotowywanie towarów do wysyłki

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w różnych zakładach
  • dostępność na dłużej
  • mile widziana swobodna znajomość języka angielskiego
  • opcja pracy na nadgodziny
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo
  • zatrudnienie na dłużej
  • pracę w dużej, międzynarodowej firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • dojazdy rowerem
  • odpłatnie zorganizowane dojazdy, ubezpieczenie oraz zamieszkanie

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-na-magazynie-sklepu-bez-jezyka-walwijk/

ID ogłoszenia: 6959d3f1d774cf1