1,200.00

Od zaraz dam pracę w Holandii na produkcji opakowań i reklam Enschede

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Enschede
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2018 21:42

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji opakowań oraz reklam. Zatrudnienie w fabryce z Enschede na pół roku dla osób bez znajomości języka niderlandzkiego, pracodawca wymaga od kandydatów przynajmniej podstawowej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Enschede, Holandia

Zarobki: 1200 euro miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie odbywa się w fabryce produkującej różnorodne opakowania, panele oraz regały reklamowe – tzw.: displeye
  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie wspieranie prac produkcyjnych – obsługa maszyn, kontrola jakości, pakowanie, dbanie o jak najwyższa jakość i przestrzeganie zasad zgodnie z regulaminem i BHP

Oczekiwania:

  • znajomość jezyka angielskiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • zaangażowanie i sumienne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • pracę w stałych godzinach
  • wysokie wynagrodzenie

Aplikacja:
prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • info@2company.nl

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: 0617999946.

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/enschede-holandia-przy-produkcji-opakowan-i-reklam-od-zaraz-2018/

ID ogłoszenia: 5965ac1fe9fb412c

ilość wszystkich wyświetleń: 258, dzisiaj: 1