do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii na produkcji pakowanie sałatek z j. angielskim Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 listopada 2016 03:22

Aktualne ogłoszenie z Tilburga na produkcji przy pakowaniu sałatek. Oferta pracy w Holandii do podjęcia od zaraz dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny – pakowacz sałatek
Wynagrodzenie: do ustalenia
Miejsce zatrudnienia: Tilburg, Holandia
Start: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadziewanie papryczek serem i pakowanie gotowego produktu
  • pracownik będzie odpowiedzialny również za porcjowanie sera feta w do pudełek
  • etykietowanie opakowań

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

  • wsparcie rezydentów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne zarobki oraz możliwość otrzymania podwyżki w późniejszym czasie
  • przyjazny zespół
  • dla chętnych odpłatne zamieszkanie, ubezpieczenie i przejazdy wewnętrzne

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 4955817d5d0456ef

ilość wszystkich wyświetleń: 117, dzisiaj: 2