10,52/h euro

Od zaraz dam pracę w Holandii na produkcji pizzy, zapiekanek bez języka Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfoort
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2018 00:51

Zatrudnienie w Amersfoort dla osób bez znajomości języka na produkcji pizzy, zapiekanek i ciastek. Oferta pracy w Holandii od zaraz skierowana do Polaków na stałe.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Wynagrodzenie: 10,52 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Amersfoort, Holandia

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie produkcyjnym przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie wykładanie składników na gotowe spody pizzy, chleb
  • przeprowadzanie kontroli jakości a także pakowanie produktów gotowych

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym lub komunikatywnym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy
  • wynagrodzenie wypłacane przelewem na konto co 4 tygodnie
  • dodatki za wydajną i rzetelną pracę
  • zamieszkanie zorganizowane zgodnie z certyfikatem SNF
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii a także przejazdy na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 9365b6a00aa53726

ilość wszystkich wyświetleń: 1364, dzisiaj: 1