10,52/h brutto

Od zaraz dam pracę w Holandii na produkcji pizzy bez znajomości języka Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfoort
  • Opublikowany: 21 stycznia 2019 04:56

Oferujemy zatrudnienie w fabryce żywności z Amersfoort na produkcji zapiekanek, pizzy i ciastek. Ogłoszenie pracy w Holandii 2019 bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy, zapiekanek, ciastek

Miejsce zatrudnienia: Amersfoort, Holandia

Wynagrodzenie: 10,52 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca na produkcji spożywczej – przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za nakładzie składników, przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatorów polskojęzycznych
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
  • pensję co 4 tygodnie na konto
  • dodatki do pensji podstawowej – np. przejazd za darmo
  • zamieszkanie zapewnione zgodnie z certyfikatem SNF
  • pełne ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • bezproblemowy dostęp do paska wypłat oraz pełnych rozliczeń przepracowanych godzin i innych dokumentów

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem źródła.

źródło: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1275&ref=

ID ogłoszenia: 7995c4467b13f279

ilość wszystkich wyświetleń: 1356, dzisiaj: 1