12,50 € brutto/h

Od zaraz dam pracę w Holandii 2021 pakowanie perfum bez znajomości języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 17 kwietnia 2021 00:49

Od zaraz tymczasowa praca w Holandii przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie 2021 w Amsterdamie z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem bez znajomości języka obcego dla pakowaczy.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie tymczasowe;
  • zadaniem pracownika będzie rozpakowywanie, a także pakowanie perfum w nowe opakowania, a następnie ich foliowanie oraz stickerowanie;
  • praca odbywa się w szybkim tempie (oczekiwana jest wydajność).

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na najbliższe 3 miesiące;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo niemieckiego;
  • zdolność do pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony – 3 miesiące;
  • bardzo dobre warunki finansowe + premie, które będą uzależnione od wydajności;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-perfum-od-zaraz-amsterdam-2021/

ID ogłoszenia: 3860797ce083b5e