do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii pakowanie przekąsek bez znajomości języka Wij bij Duurstede

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijk bij Duurstede
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 13 lutego 2021 00:58

Przy pakowaniu przekąsek potrzebne od zaraz osoby do pracy w Holandii. Zatrudnienie w Wijk bij Duurstede dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Wijk bij Duurstede.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnych prac związanych z pakowaniem przekąsek – praca odbywa się na przenośniku taśmowym albo na stacji pakowania;
  • pracownik będzie porcjował ser, napełniał zbiorniki z panierką albo baki z mięsem;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • pracownik będzie również przeprowadzał kontrolę jakości, a także zajmował się paletowaniem towaru.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji żywności;
  • mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • dojazd do pracy służbowym samochodem albo rowerem;
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy czas;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki za pracę w nadgodzinach i weekendy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę:

www.flexcraft.pl/praca/praca-pakowanie-przek%C4%85sek-401698-71.html

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/przy-pakowaniu-przekasek-bez-znajomosci-jezyka-praca-holandia-od-zaraz-wijk-bij-duurstede/

ID ogłoszenia: 7846026aa519be2e