od 11,85 € brutto/h

Od zaraz dam pracę w Holandii produkcja czekolady bez znajomości języka Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 16 października 2021 01:29

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Holandii na produkcji czekolady. Zatrudnienie od zaraz w Hadze dla pracowników produkcji z zakwaterowaniem darmowym zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Haga.

Wynagrodzenie: od 11,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie oraz przeprowadzanie kontroli jakości składników wykorzystywanych do produkcji;
  • obsługiwanie maszyn po wcześniejszym przeszkoleniu;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów;
  • pakowanie oraz przygotowywanie towarów do magazynowania;
  • pracownik będzie także czyścił elementy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe bez stawki wiekowej;
  • darmowe zakwaterowanie przez pierwsze pół roku;
  • pomoc przy załatwianiu formalności oraz tłumaczeniu dokumentów.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: Produkcja czekolady Haga 2021

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-holandia-na-produkcji-czekolady-w-fabryce-z-hagi-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 495616854f2b5858