10,04 €/h +dodatki

Od zaraz dam pracę w Holandii pakowanie kosmetyków bez znajomości języka Ravenstein

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ravenstein
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2020 03:05

Ogłoszenie pracy w Holandii na stanowisku pakowacza dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Ravenstein przy pakowaniu kosmetyków. Pracodawca zapewnia na miejscu zakwaterowanie i przejazdy do zakładu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 10,04 euro brutto plus dodatki zmianowe, brak stawek wiekowych oraz dodatek zorgtoeslag w wysokości  93,00 euro miesięcznie

Lokalizacja: Ravenstein, Holandia

Obowiązki:

  • manualna praca przy pakowaniu oraz przepakowywaniu kosmetyków

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja, zaangażowanie, pracowitość
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę holenderską
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • opcja przyjazdu również dla par
  • wsparcie przy założeniu numery BSN, sofi
  • pomoc w trakcie wizyt u lekarza – asystowanie i tłumaczenie
  • pensję wypłacaną raz na tydzień
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w pokojach 2 osobowych niedaleko miejsca zatrudnienia
  • pracodawca zapewnia przejazd do zakładu pracy samochodami służbowymi
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pakowacz-ka-kosmetykow-ravenstein,oferta,7443246

ID ogłoszenia: 7325e9ae44bf22ea