9,87 € brutto

Od zaraz dam pracę w Holandii przy produkcji kanapek bez języka w Losser

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Losser
  • Długość umowy: b/d
  • Opublikowany: 20 lipca 2017 03:40

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii przy produkcji kanapek w zakładzie z Losser. Zatrudnienie od zaraz możliwe również dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Konieczny jest jednak angielski bądź niemiecki.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Losser

Zarobki: 9,87 euro brutto/h

Wykształcenie: minimum zawodowe

Zadania:

Praca fizyczna na linii produkcyjnej polegająca na produkcji kanapek, tortilli oraz bagietek. Ponadto pakowanie gotowych produktów do pojemników.

Wymagania:

– minimum komunikatywna znajomość jednego z podanych języków obcych (angielski bądź niemiecki)

– pracowitość, motywacja, chęci

– brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

– gotowość do pilnego podjęcia zatrudnienia za granicą

Oferujemy:

– atrakcyjną stawkę godzinową w kwocie 9,87 euro brutto/h oraz dodatki zmianowe

– wypłaty w systemie tygodniowym

– opieka polskiego koordynatora na miejscu

– zakwaterowanie odpłatne w kwocie 90 euro na tydzień

– ubezpieczenie odpłatne 22,50 euro również na tydzień

Aplikacja na to stanowisko:

In Person Polska Sp. zo.o. Solna 1/ 2 47-400 Racibórz

tel.: 324191876

email: info@inperson.pl

źródło: gratka.pl

ID ogłoszenia: 85596eb97a42685

ilość wszystkich wyświetleń: 1839, dzisiaj: 2