do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii z językiem angielskim na produkcji przekąsek Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 21 listopada 2019 02:54

Poszukujemy pilnie osób na produkcję wytrawnych przekąsek w Tilburgu. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego. Możliwość zorganizowania zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji przekąsek

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Tilburg, Holandia

Pensja: do ustalenia

Obowiązki:

  • praca na produkcji przekąsek, przy nadziewaniu papryczek serem, pakowaniem wyrobów, przekładaniem żywności do pudełek, naklejanie etykiet, paletowanie
  • do zadań należeć będzie obsługiwanie maszyn produkcyjnych oraz dbanie o ciągłość produkcji
  • zadania wykonywane będą w niskich temperaturach

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolność do pracy w grupie
  • wysoka motywacja
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • zaangażowanie
  • gotowość do pracy w różnych zakładach

Zapewniamy:

  • przyjazną atmosferze
  • bezpłatny przejazd autami służbowymi
  • pomoc koordynatora przy wyrabianiu numeru SOFI
  • opcja podjęcia pracy na dłużej
  • atrakcyjne zarobki z opcją otrzymania podwyżki
  • 25 euro tygodniowo dodatku dla kierowców służbowych
  • odpłatne ubezpieczenie i zakwaterowanie dla chętnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerami:

  • +48 77 456 16 05
  • +48 77 456 16 06
  • +48 77 456 16 07
  • +48 608 016 500
  • +48 608 494 300
  • +48 608 494 700

Zgłoszenia należy przesyłać poprzez źródło.

źródło: https://tnsgroup.pl/produkcja-przekasek-tilburg/

ID ogłoszenia: 2315dd5835b10749

ilość wszystkich wyświetleń: 851, dzisiaj: 1