13,50 € brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech 2023 bez języka pakowanie kosmetyków samochodowych Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Ulm
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 11 lutego 2023 01:27

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech przy linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Ulm od zaraz przy pakowaniu kosmetyków samochodowych. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji profesjonalnych kosmetyków samochodowych;
  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej;
  • praca w szybkim tempie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie gotowych kosmetyków.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • zdyscyplinowanie;
  • motywacja i chęci do podjęcia pracy;
  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • odzież pracowniczą;
  • pełny etat;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, prosimy wysyłać na adres e-mail:

polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: pakowanie auto-kosmetyków Ulm 2023

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-kosmetykow-samochodowych-w-ulm/

ID ogłoszenia: 8963e69777b64bc