12,84/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka dla par przy pakowaniu pralin Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2018 01:07
  • Wygasa: 5 dni, 8 godzin

Oferujemy zatrudnienie w fabryce czekolady z Lipska dla par również bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu pralinek czekoladowych.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Pensja: 12,84 na godzinę pracy brutto

Wakaty: 6

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prosta praca, polegająca na ręcznym pakowaniu czekoladek w fabryce z Lipska
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o jak najwyższą jakość oraz ręczne wkładanie czekoladek do plastikowych tacek

Oczekiwania:

  • zręczność
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji żywności lub w gastronomii
  • mile widziane zgłoszenia od par
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • świetna organizacja czasu pracy
  • odpowiedzialność, pracowitość, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta Polaka
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas określony
  • pracę na podstawie umowy do końca bieżącego roku
  • zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie od osoby lub 250 euro od pary
  • na miejscu możliwość wykupowania tanich obiadów pracowniczych
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w określonym terminie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo z załączeniem aktualnego CV oraz LM, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie pralin czekoladowych, Lipsk/10/2018″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-przy-pakowaniu-pralin-lipsk/

ID ogłoszenia: 4805bdecbcbd41bd