2550 € brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie napojów Hamburg 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 grudnia 2022 01:00

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie 2023 w Hamburgu bez znajomości języka na magazynie hurtowni napojów. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2550 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczym zlecanych przez kierownika zmiany;
  • zbieranie na palety towarów na podstawie zamówienia;
  • współpraca z innymi firmami;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • przyjmowanie i rozładowywanie dostaw.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • samodyscyplina;
  • mile widziane doświadczenie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • wielozadaniowość.

Oferujemy:

  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę;
  • pracę od zaraz;
  • świadczenia socjalne;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Magazyn z napojami, Hamburg /012/2022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-napojami-hurtownia-hamburg/

ID ogłoszenia: 89263a09c3a297eb