1800/mc brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z AGD Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 grudnia 2017 01:14

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia w Kolonii od zaraz, na magazynie hurtowni sprzętu AGD. Bez znajomości języka, ogłoszenie pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Start: od zaraz

Zarobki: 1800 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Miasto: Kolonia, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca na magazynie z użyciem komputera, skanera a także wózków
  • obowiązkiem będzie kompletowanie zamówień oraz wysyłanie towarów dla klientów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pilnowanie porządku i ładu

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • świetna organizacja czasu pracy
  • rzetelne wywiązywanie się z zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdyscyplinowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • zdolność do logicznego myślenia

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora Polaka
  • niemiecką umowę o pracę
  • pomoc przy sprawach urzędowych
  • zamieszkanie płatne 300 euro od osoby, pracodawca jednak zapewnia dopłatę do kosztów w wysokości 150 euro miesięcznie, zatem po stronie pracownika zostaje tylko 150 euro do uregulowania we własnym zakresie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV oraz LM na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „magazyn AGD/12/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-agd-bez-znajomosci-jezyka-koln/

ID ogłoszenia: 4945a245ca3b4bae

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z AGD Kolonia”

  1. jacusia675 na 4 grudnia 2017 @ 09:52

    Witam.Jestem zainteresowana pracą od zaraz, jestem W Koloni proszę o kontakt pod nr 01791634146